X

HTML5

CSS3

Responsive

Açık Kaynak

Özelleştirme Dostu

25,00
(Tek Sefer)

SATIN AL
Sunucu Gereksinimleri
- Ioncube Güncel Sürüm
- Php 7.2.x ve üzeri.
- Apache Mod_Rewrite
Linux / cPanel Önerilir.
PDO+Mysql

Mobil Uyumlu Tasarım

Mobil duyarlı HTML5+CSS3 tasarım temalar

Şablonlar

Her şablona neler dahildir?

HTML dosyaları, stil sayfaları ve tüm destekleyici resimler ve JS varlıkları. Daha yeni şablonlar, Sass kaynaklarını içerir ve mockup / aktif PSD'leri, ihtiyaç duyduğunuz durumlarda da kullanılabilir. Tüm şablonlar HTML5 + CSS3 üzerine kuruludur ve tüm modern masaüstü tarayıcılarda ve mobil platformlarda (iOS ve Android dahil) test edilmiştir.

HTML ve CSS'yi bilmem gerekiyor mu?

Şablonlarımızdan en iyi şekilde yararlanmak için en azından temel bir HTML ve CSS anlayışına ihtiyacınız olacak.

NOT: Tema dosyları için yükleme yada editleme desteği verilmeyecektir. Sadee sunucunuza yükleyip istediğiniz kadar editleme yapabilirsiniz. Hepsi bukadar! temalar için kurulum ve düzenleme adına teknik destek verilmeyecektir. Sadece tema arşivi için linkte problem varsa teknik destek verilecektir.

Kurulum Talimatları

Bu şablonlarla çalışmak için ne kullanmalıyım?

Hemen hemen her metin editörü ile düzenleme yapılabilir. (evet, Windows kullanıcısıysanız bile Not Defteri). Ancak, özel bir kod düzenleyici hayatınızı çok daha kolaylaştıracak. Aşağıdaki örnek kod düzenleyicileri deneyebilrsiniz.

Tamamen gerekli olmasa da, ortaya çıkabilecek görüntü ile ilgili herhangi bir şeyle başa çıkmak için iyi bir görüntü düzenleyicisine sahip olmak zarar vermez:

İletişim formlarının gerçekten çalışmasını nasıl sağlayabilirim?

Form sahibi olmanın en kolay yolu , hızlı bir şekilde ayarlanan ve çalışması için herhangi bir ek JS veya sunucu tarafı kodu gerektirmeyen harika (ücretsiz) bir hizmet olan Formspree'dir . Alternatif olarak, formun kodunu kendi sunucunuzda barındırmayı tercih ediyorsanız (ve PHP'yi destekliyorsa), bu eğitimler süreç boyunca size yol gösterecektir:

Top