X
X

Sosyal Medya Hizmetleri

AnasayfaSosyal Medya Hizmetleri

OneSosyal; Soyal Medya profil hesaplarınız ve işletme sayfalarınız için takipçi, beğeni, yorum ve abone planlarınızı yürüten oto fonksiyonel çalışan bir SMM (Social Media Marketing) panel sistemidir. Kullanıcılar sosyal medyada kişisel hesaplarını, işletme sayfalarını şifrelerini paylaşmadan güvenle yönetebilir, sosyal medya dünyasında geniş bir profil kitlesine ve yüksek etkleşimli işletme sayfasına sahip olabilirler. Üstelik tüm bu hizmetleri 7/24 online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Sistem otomatik olarak sizi yönlendirecektir.
Online ödeme altyapısına sahip Onesosyal SMM Panel; 7/24 online ödeme için Shopier ile alt yapı çalışmalarını tamamlamıştır. Online ödemelerde kredi kartlarına 12 AY taksit** imkanı sunulmaktadır. Diğer ödeme yöntemlerinden Havale/EFT ve PAPARA ödeme sistemleri için sitemize üye olabilir ve detayları öğrenebilirsiniz.

Kullanıcılarımız; Sosyal Medya hizmet paketlerinden yararlanmak istiyorlarsa OneSosyal.com sitemize üye olarak ihtyaçlarını karşılamayabilirler.

 


Top